ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Bundan tam 9 yıl önceydi!
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Bundan tam 9 yıl önceydi! #3
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 24 Nisan 2021, 03:39
Alıntı: Dea Dia
2012'de açılan yerde yoktum ama az çok anlattığın için biraz fikrim var. Özellikle açılış tarihini aynı güne denk getirmeyi ne kadar istediğini de biliyorum. O zamanlara da güzel bir gönderme olmuş. Eminim ki her şey zamanla daha güzel olacak ve bu kadar kısa zaman geçmesine rağmen her geçen gün daha iyiye gidiyor.

Açıkçası, uzun zamandır forumlarda olmama rağmen irc ortamlarında çok fazla bulunmadım. Burası benim için irc olarak ciddi anlamda bulunduğum ilk yer ve o yüzden çok özel bir yeri var. Hala gözlemlemeye ve tam anlamıyla ortamı anlamaya çalışıyorum. Ama emin olduğum tek şey var, çok sağlam ve deneyimli bir kadroyla yola çıkıldı. En kısa zamanda hak ettiği yere gelecektir. Bende bu işin içinde olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

Tekrardan hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Henüz çalışmalar devam ederken, index olarak yazılan mesajı da paylaşarak bitiriyorum.

“Hiçbir zafere çiçekli yollardan gidilmez.”
O açılış mesajını ben yazmıştım ilk ayarlamalar yapılırken. 2 hafta süresince Regex yerine admin kullanıcı adını kullanmamın nedeni kendimi gizlemek değil, belirli stratejik planlama içindir. Bahsi geçen bazı platformlarda etik değerler yeterince oturmadığından; ortada kanıt namına herhangi bir sunum olmamasına rağmen sevmediği kişileri "İllegal Faaliyetler" bölümünde rahatlıkla karalatıp, adına konu açtırabiliyorlar. Buna şahit olduğumuzda senin forumun da hedef alındığı için iyi bilirsin. Bundan dolayıdır ki, bahsi geçen kategorinin sınırlarını kurallar çerçevesinde çok iyi çizdiğime inanıyorum.

https://www.forumirc.com/illegal-faa...-hususlar.html

Yeri ve zamanı geldiği zaman herkes farkların farkındalığına varıp, kimin ne olduğunu anlayacaktır. Acelesi yok, biraz sabır.
__________________
Tarihten dert yanarsan tarih olursun; tarihten ders alırsan tarih yazarsın.