ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Bundan tam 9 yıl önceydi!
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Bundan tam 9 yıl önceydi! #5
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 24 Nisan 2021, 03:55
Alıntı: Charismax
Okumayı seven olarak hepsini okudum.. çok ayrı yerlerden gelmeyiz .. herkesle.. eşim biliyor ama ben bilmiyorum sizin sanal forum kültürü ile benimkisi çok farklı .. ama burdaki yazıyı okduğumda aslında geçmişler hep benzerlik barındırıyor onu farkettim.. okurken canlandırma olur hani kafadan bi geçer aynı o şekilde oldu.. nedense duygulandım Yeni katılanlar olabiliriz ama burası varlığını sürdürdüğü sürece bizde burda oluruz diye tahmin ediyorum.. çünkü artık girdik bir yola pekde dönüşü yok gibi.. iyide oldu.. teşekkür ederim.. daha öncede dedim burdaki şampiyonlar ligi sporcuları gibi bir çok kişiyi dolaylı yoldan tanıyorum aslında ama merhabamız selamlaşmamız yok kimselerle.. irc olayına zaten ayrı bir yabancılığım var o tür ortamlarda bulunmadım hatta yanından bile geçmedim diye bilirim.. burda ilkleri tadıyorum buranın yani forumirc.com sitesinin önü çok açık.. sıçrama yapağı düşüncesindeyim.. çünkü laf olsun diye demiyorum profesyonel ellerce kuruldu.. Tekrardan hayırlı uğurlu olsun..
Eyvallah Fatih'cim güzel yorumlamaların için teşekkür ediyorum. Maalesef sektör fark etmeksizin, haksızlık ve adam kayırma her platformda yaşanabiliyor. Bu durumlarda da sineye çekmeyip baş kaldırabilmek elzem hale geliyor.