ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Bundan tam 9 yıl önceydi!
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Bundan tam 9 yıl önceydi! #6
Hesna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 24 Nisan 2021, 03:58
Ne güzel yazmışsın @Regex
Teknik anlamdaki bilgini hiç sorgulamıyorum zaten iyisin, yıllardır seni bilirim gerek kendi forumun olsun gerek arkadaslarinin cok emeğin var elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve de yapıyorsun.
Insanları (eş dost arkadaş vs) bölüştürmeden ayırım yapmadan (menfaatsiz) gereken neyse konuşup gereğini yapmaya çalışman da senin ne kadar adaleti aradığının adalet sahibi olduğunu göstergesidir.
O kadar çok adaletsizlik dönüyor o kadar yanlis seyler yapiliyor ki üstelik pişkinlikle , insan da ne eğlenme ne takılma hevesi bırakıyorlar.
Bir donem ego yarışları cok populerdi, şu kadar üye giriş yaptı yok en iyi biziz alkış nokta..
Bu bu olmamalı bence, forum dediğin yerde bilgi paylaşımı olur gerekirse eğlenirsin de; vardır bir amacın o da keyifli vakit geçirmek olur. Neden bir rekabet içerisine girilir hiç anlamam hiç anlamadım da hala daha anlamıyorum. Sirf rekabet için insanın kullanıldığı ortamda ne huzur oluyor ne keyif.
Umarım yıllarca diğer forum sitelerinde karşılaştığımız entrikalardan adaletsizliklerden insan kullanımlarından burada olmayacak eminim ki olmayacak, ve adını en farklı en iyi sen duyaracaksin.
Hayırlı, uğurlu
Başarın bol olsun.
Gelenlerin ve gelecek olanların "işte bu ya!" diyeceği en kaliteli yer olması dileğimle.
Nicelerine.