ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Bundan tam 9 yıl önceydi!
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Bundan tam 9 yıl önceydi! #7
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 24 Nisan 2021, 04:16
Alıntı: Hesna
Ne güzel yazmışsın @Regex
Teknik anlamdaki bilgini hiç sorgulamıyorum zaten iyisin, yıllardır seni bilirim gerek kendi forumun olsun gerek arkadaslarinin cok emeğin var elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor ve de yapıyorsun.
Insanları (eş dost arkadaş vs) bölüştürmeden ayırım yapmadan (menfaatsiz) gereken neyse konuşup gereğini yapmaya çalışman da senin ne kadar adaleti aradığının adalet sahibi olduğunu göstergesidir.
O kadar çok adaletsizlik dönüyor o kadar yanlis seyler yapiliyor ki üstelik pişkinlikle , insan da ne eğlenme ne takılma hevesi bırakıyorlar.
Bir donem ego yarışları cok populerdi, şu kadar üye giriş yaptı yok en iyi biziz alkış nokta..
Bu bu olmamalı bence, forum dediğin yerde bilgi paylaşımı olur gerekirse eğlenirsin de; vardır bir amacın o da keyifli vakit geçirmek olur. Neden bir rekabet içerisine girilir hiç anlamam hiç anlamadım da hala daha anlamıyorum. Sirf rekabet için insanın kullanıldığı ortamda ne huzur oluyor ne keyif.
Umarım yıllarca diğer forum sitelerinde karşılaştığımız entrikalardan adaletsizliklerden insan kullanımlarından burada olmayacak eminim ki olmayacak, ve adını en farklı en iyi sen duyaracaksin.
Hayırlı, uğurlu
Başarın bol olsun.
Gelenlerin ve gelecek olanların "işte bu ya!" diyeceği en kaliteli yer olması dileğimle.
Nicelerine.
@Hesna (Melek abla) seni 2009'dan beri tanıyorum. O zamandan beri MSN listemdeydin. Benim henüz ergenlik dönemlerimdi. O zamanlarda Mohikan (Osman abi) gibi gerçekten yöneticilik vasfı olan kişiler vardı. Ancak sonraları ne yazık ki bu işler iyice ayağa düştü. Parayı verenin düdüğü çaldığı, rankı alanın egoyu bastığı, insanların keyifli vakit geçirmek yerine birbirine üstünlük sağladığı bir yarış atmosferine büründü. Ben buna karşıyım.

Emek verenin, hak ettiği yerde olması gerektiğine; bunun dışında rank dağılımında bir alt neden aramaya karşı düşünceye sahip bir yönetici olarak en yakın dostum bile olsa yanlış yaptığı yerde dur diyebilecek olgunluğa erişmiş olduğumdan bu projede bana olan inancının ve güvenen arkadaşların müsterih olmalarını umuyorum. Zaten bu yolda beraber yürüdüğümüz herkes de bu olgunluğa sahip dostlarımızdır.

Dilerim; işte bu ya! dedirtebiliriz.
__________________
Tarihten dert yanarsan tarih olursun; tarihten ders alırsan tarih yazarsın.