ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Regex
Konu: Regex
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Regex #2
Back'in Zeka
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 24 Nisan 2021, 04:52
ilk yazanlar arasına gireyim ... ben pek kıvıramam aslında dobralıkta değil benimkisi.. neyse o'dur bendeki olay.. bazen şey derler her doğru her yerde söylenmez iyi yapmışsın derler'de ben o' pembeler'de gezen bir insan değilim... çünkü yazıyorsam benimle gerçek konuşulduğundada yazdığım gibiyimdir yani neyse o'dur bende her zaman o yüzden regex hakkında'ki düşüncelerim başka önceden düşündüklerim başkaydı..
zaten önceki düşüncelerim sağ sol el ALEM duyumları olsada şimdiki düşüncelerim acaba ? gibi hep vardı..
Şimdi ben regexse yalakalık yapsam ne gibi bir faydası olur bana ? düşünelim HİÇ .. peki gömsem ne gibi faydası olur bana ? HİÇ kimene banane sanane onane dimi..
O yüzden sözlük olarak açılan ismine kişiliğini iliklemeden yorum yapıcam.. çünkü kişiliği üyeliğinden kat kat üst katlarda bir yerlerde... yani reel (reali) daha bir insan adam burda bir tereddütüm yok..

Disiplin'li Sanal'da otoriter kuralcı hafif'den ( izlenimlerim ) Kendisi bir kural koyduğunda o kuralı zaten ben koydum diyerek çiğneyen bir şahıs değil.. Birde benden daha iyi tanıyanlar var burda belki en son tanıyanlardanım hatta tanımayanlardanım.. sözü 'Er' Birşey dediğinde tamam'sa tamam dediyse düşünme bekle... o iş tamamdır.. hayır dediyse'de üsteleme o iş'den birşey bekleme.. Yani güvenilecek bir insan buna kalıbımı basarım.. hatta kefil bile olabilirim gerçek manada...

ama öncesinde baya baya kulaklarını arkadan çınlattığım bir insan.. çünkü dedim'ya EL VE ŞU ALEM olayı.. e gülüm piyasaya merhaba demişiz kim nedir bilmiyoruz ne derlerse hee öylemi diyip bizde sövüyoruz yani oldu bu.. çünkü mazlumu katil anlatanlarca bildiğimiz için.. napalım bende sövdüm Hakkını helal et dedim ama önceden şunu dedim bunu dedim diye Regex sıradan birisi değil.. kesinlikle... öyle site açmış adminler gurubuna girmiş üst perde'de yönetici olmuşta nam yapmış olarak değil.. gerçekten karakterini yansıtıyor yani onu demeye çalışıyorum aslında..
şöyle örnek vereyim.. bazıları cumhurbaşkanı olur sonradan gelir... bazılarınında soyunda o yöneticilik vardır hani bir asillik simetrisi olur ailede.. heh onun gibi birşey regex'sin olayı.. bu adam adminde olmasa siteside olmasa ... şuan olduğu regex kullanıcı adındaki adam yine aynı adam olacaktır.. adam kişiliğini yansıtıyor çünkü...

dahada uzatırımda methiye'ye girer bu yeter

Konu Regex tarafından (25 Nisan 2021 Saat 03:25 ) değiştirilmiştir. Sebep: Demogoji söz konusu değil, ilk satır uygunsuz olduğu için kaldırıldı.