ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Bundan tam 9 yıl önceydi!
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Bundan tam 9 yıl önceydi! #8
~Ponçik Hanım~
eLfida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 24 Nisan 2021, 08:29
Şimdi ben buraya düşündüklerimi yazsam o malum kişiler illaki bu konuyu ve yorumumu okuduğunda, 'sen kimsin ki? Ne biliyorsun da yazıyorsun böyle?' diyecekler.

Evet kabul ediyorum forumda henüz 2 yıldır varım. Fakat her forum da varım! Altını çizmek istiyorum. Her forumda kim ne yapmış, kim nerede var, hangi vasıfla ne amaçla duruyor, hangi forumda neler oluyor ve üye olan kullanıcıların yazdıkları, yaptıklarıyla kısa bir karakter analizi yapma fırsatım da oldu bu sayede. Gözlem konusunda oldukça da iyiyimdir.

@Regex 'in anlattığı konuya ne şahit oldum nede o zamanlar burdaydım. Konuyu kimseden duymadım regex de dahil. O foruma üye olduğum zaman biraz araştırınca çirkince bir karalama konusuna denk geldim. O zaman ben regexi tanımıyorum bile. Forum hayatına ilk girdiğim zamanlardı. Konuyu okudum. Baya uzundu. Ama hiç sıkılmadan dikkatlice okudum. Baktım ego savaşı, işine geldiği gibi okumaları, işine gelen postlara cevap vermeleri, kendilerini her anlamda üstün görmeleri benim dahi canımı sıkmıştı. O an düşündüm 'bu regex kimdir? . Bu kadar karalanmayı nasıl hak eder.? Oysa sadece destek vermiş..' dmiştim. Sonra kendimce demek ki forumlarda işine gelmeyince seni karalayıp kenara atıyorlar. Hakkını savunsan dahi üste çıkıp bastırıyorlar..

Sonra 1 yıl geçti aradan regex ile aynı platformda karşılaştık. Çok şaşırdım ayrıca da baya sevindim. Şaşırmamın sebebi o olaydan sonra sanalı bırakmıştır düşüncesiydi. Sevinmemin sebebi böylesine emek veren, haksız şekilde karalanan insanla konuşup tanışma fırsatım olmuştu. Belki olayı anlatırdı kim bilir?
Gün geçtikçe soğuk, mesafeli bir insan olarak tanıdım. Konuşmak ne mümkün? Kendimce diyorum adam haklı. Samimi olsun da yine mi sırtından bıçağı yesin ela?

Bir süre geçti ve biz bir şekilde regex ile tanıştık (bence ilk mesajı ben attım ) inanmazsınız o profilin altında o kadar naif, ince düşünen, pozitif, ılımlı, cana yakın bir insan var ki. Dost dedikleri bu olsa gerek dedim ve kısa zamanda dost kelimesine en yakışan oldu benim için. Olayı sormak mı? Asla. Ne gerek kaldı ki? Zaten konuda da ne kadar gereksiz, haksız yere karalandığını gördüm. Kendisiyle tanışınca ne kadar iyi bir insan olduğunu tanıdım. Ne gerek var sormaya? (bu anlattıklarımı ongun dahi bilmez. İlk kez anlatıyorum)

Ben her daim, ne olursa, her konuda yanındayım dostum. Destekçinim. Şu forum camiasında en baba yiğit insan sensin benim gözümde. Kısa zamanda beklenilenin üstünde yol katettik ve inanıyorum ki çok daha iyi yerlere geliriz. Yönetimde olan insanlar her biri deneyimli, profesyonel insanlar. Gerek karakter olsun gerekse foruma verdikleri destek olsun. Biz bu yola inanarak çıktık. Güvenerek çıktık. Mesude hanımcığımın da dediği gibi index olarak yazılan mesaj çok yerinde.

Hiç bir zafere çiçekli yollardan gidilmez!

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.