ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Bundan tam 9 yıl önceydi!
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Bundan tam 9 yıl önceydi! #19
Set - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 25 Nisan 2021, 05:43
Kod:
O dönemleri hatırlayan, aslında son yıllarda kim popülerse onu unutmayan bu nankör sektörde   
@Set
 dostuma geçmişin hatırşinaslığını gösterdiği ve Coder Sorumlusu olarak aramıza katıldığı için teşekkür ederim. Benden başkası kendisine teklifte bulunsaydı kabul etmeyeceğini de belirtmiştir.
Cidden kale aldıgım birşey yok, kendince herkes ego kasabilir yada paşa'yım diyede gezebilir, IRCd'e veya IRCd forumlarında(Genel) senelerdir herşey gördüm neredeyse, ve halende görmeye devam edicem eminim. Yaptigim emekler var yada yok herkes kendi vijdan'ıyla esip tutmasına bıraktım, ben her daim işime gücüme devam edicem o sebeblede beni başkalarının düşüncesi fazla baglamıyor, bir insan bir hareket ederken, ne kazandırıp ne kaybedecegine bakar, ama bu devirdede herkes ego kasmaya başlamış ne yapalım bizde gülüp geçiyoruz kendimizce, Şaka bir yana 9 sene geçmiş bu resimdeki konu, hatırlıyorum orayı açtıgını, ve seni senelerdir tanırım güzel bir insansın bana göre, umarım herşeyde istedigin gibi gider, hayırlı FI'ler

Konu Set tarafından (25 Nisan 2021 Saat 05:45 ) değiştirilmiştir.