ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - YeniChat.Com Artık Lakirti.Com Bünyesi Altında
Standart YeniChat.Com Artık Lakirti.Com Bünyesi Altında #1
MrLegend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 01 Mayıs 2021, 22:51
Seviyeli, neşeli ve hoş muhabbet yapma imkanı sağlamak üzere kurulan Lakirti.Com sohbet sunucumuz, faaliyete başladığı son 4 aylık süreçte muhabbet etmekten zevk alan ziyaretçilerine her zaman daha iyi hizmet verebilmek için uğraşmıştır. Yedi gün yirmi dört saat online sohbet eden, bilinçli ve hoş görülü kadrosuyla ziyaretçilerinin keyifli zaman geçirmesine katkı sağlamaktadır. Kaliteli kullanıcılarıyla daha iyi bir sohbet ortamında sizlerle buluşturan Lakirti.Com seviyeli sohbetin ardından, seviyeli bir dostluğun ve arkadaşlıkların kurulduğu bir sohbet sitesi haline dönüşmüştür. Sitemizin, web ve IRC girişleri yanı sıra mobil uygulaması da kullanıcılarının kullanımına sunulmuştur. Ayrıca birbirinden güzel oyun odaları, https://www.OkeyOdalari.Com okey sitesi ve https://www.PowerAlem.Com radyo sitesi ile de ziyaretçilerinin sıkılmasına müsaade etmemektedir.

Bu güzel ortamı sağlayan Lakirti.Com sohbet sunucusu ile yine aynı amaç, hedef ve düşüncelerle yola çıkan YeniChat.Com sohbet sunucusu birleşmiştir. Bu birleşme ile her iki sunucu da gücüne güç katmış, daha fazla ve daha keyifli yeni sohbet odalarının kapısını açmışlardır.

Lakirti.Com bünyesi altında yapılan bu birleşmenin her iki sunucu için de hayırlı olmasını diler, forumdaki herkesi chat ortamımızı görmeye, dj lerimizi dinlemeye davet ediyoruz ...

Hepinize keyifli forumlar dileriz.

Lakirti.Com & YeniChat.Com
irc.lakirti.com & irc.yenichat.com