ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Merhaba, ben ersin :)
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Merhaba, ben ersin :) #13
every - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 05 Mayıs 2021, 09:29
Alıntı: Regex
Arkadaşlar sizin tanıdığınız Ersin değil @zego . Ben 2006 yılında ilk vBulletin adminliğimi bu adamın forumunda yaptım. 13-14 yaşlarındaydık, hey gidi günler! Hatta domain de ircforumum.com'du. Sonra da tekniğe uzanan ilk ortaklık derecesinde vBulletin forumumu da 2008'de eVerY (Barış) ile birlikte kurdum. @zego da Barış'ı tanır tabii ki. Durun hatta onu da haberdar edeyim forumdan.

Hoş geldin Ersin'cim. Sen tabii yıllardır webmasterlık, reklamcılık derken koptun ama ben de bi' 9 yıl kadardır uzaktım bu alandan. Gerekli açıklamaları duyurularda yaptım zaten. Ara sıra vaktin elverdikçe uğrarsan bir şeyler paylaşalım, iki lafın belini kıralım. Seviliyorsun.

adam benden beter uzaklaştı irc olaylarından, tanıyan çıkmaması normal. hoş ben irci mirci bırak tamamen sanaldan koptum, yasaklar var diye takılıyorum şuan. arada iş yerinde de boş boş girip bakıp çıkıyorum işte.

Alıntı: zego
Hoş bulduk arkadaşlarHaha evet ircforumum zamanlarını çok özlüyorum. Şimdi ki 13-14 yaşındaki çocuklar hiç bizim gibi değil. Ellerinde telefon hep oyun oynuyorlar. Biz farklıymışız diyorum bazen. Barış'a da en son kendimin Ersin olduğumu ikna etmekle uğraştığımı hatırlıyorum. eVerY nickinin öncesi vardı sanırım KahvaLtı idi nicki.

Ara ara uğrarım. Bilmukabele.
every den öncesini hiç biriniz bilmezsiniz çünkü boş boş takıldığım, daha if in falan kurulmadığı yıllardı. haliyle yaş küçüklüğü de olunca ne bir şey yazıyordum, ne sunucu, site vs. kuruyordum. kahvalti ise sadece ilgili forumda kullandığım daha doğrusu kullanmak zorunda kaldığım ve o dönemki bir domainimden gelen kullanıcı adıydı.
seninle en son lise yıllarımızın başında konuştuğumuz için, aklımda hep o dönemki diyaloglar kaldığından dolayı, daha olgun haline ikna olmam zor olmuş olabilir, hayal meyal hatırlıyorum o muhabbeti sanki bir de seni benim gibi, sanaldan tamamen kopmuş sanıyordum çünkü.