ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Forum Sitesinden Beklentileriniz Nelerdir?
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Forum Sitesinden Beklentileriniz Nelerdir? #4
Back'in Zeka
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 10 Mayıs 2021, 16:55
Ben üye bazında bakıyorum teknik kısım beni ilgilendiriyor zaten.. üyelerin taleplerine karşılık hangisinde veriyorsam onu kullanırım... bazı üyelerin istekleri.... erkek tarafından çok kız olsun.. evli olayım ama gizli dünyam olsun o tür bir forum sitesi olsun... kızlar ise kalabalık olsun bol bol konuşayım istiyor üye beklentilerinin bir çogu bu .. gruplaşma var .. bir senden olan var bir senden olmayan var ... ben olaya teknik olarak bakmıyorum.. başımı deve kuşu gibi uzun yıllar forumlara gömmüş bir insan değilim o yüzden dışarıdan çok rahat anlaya biliyorum bunu... benimde başımı gömdüğüm zamnalar oldu çok eskilerden.. o yüzden tecrüben bi dışardanım bir içerdenim... çünkü ben bıraktığımda gerçekten bıraktım pc yüzü görmedim yani... smf vbulletin mybb xenforo ve diğerleri... bunların hepsinin iişlev ve işlemleri hemen hemen aynı.. posbit olayları sadece alışkanlık yapıyor.... yoksa eksi sözlük sitesine bakın.. kağır üzerine kurşun kalemle yazılır gibi bir site... hadi bir forum sitesi geçsin orayı ? bu iş ortamla ve içerikle alakalı.. sitelerin yapısıyla değil.. insanı birazda insan çeker.. ben bu son zamanlarda forum sitelerinden forumcu olarak soğdum artık takılına bilir ortam değil paylaşım yapıp rahatlama yeri olarak görüyorum...