ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Hoş Geldin every! | Ortaklık Hakkında
Tekil mesaj gösterimi
Standart Hoş Geldin every! | Ortaklık Hakkında #1
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 11 Mayıs 2021, 21:23
Merhaba,

2008 yılında henüz ergen bile olmayan çocuklarken beraber çılgınlar gibi IRC ve forum projelerine atıldığımız; ilk ortaklığımı onunla yaptığım, sabahlara kadar projelerimizi geliştirdiğimiz ve birbirimizi çok eskiden, çok iyi tanıdığımız @every (Barış) dostum 11 Mayıs 2021 tarihi itibarı ile ForumIRC'ye "%50" ortak olarak gelmiştir. Şu andan geçerli olmak üzere ForumIRC.Com üzerinde benimle eşdeğer söz hakkına sahip olup, forumda benimle aynı statüdedir.

Tıpkı yönetimimizdeki çoğu arkadaşımız gibi, kendisi de yıllardır bu işlerden uzaktı ve faal olduğu dönemde de arka planda kodsal konularla ilgilendiği (Linux, CSS, PHP vb.) ya da domain owner olarak bulunduğu için çok tanımayabilirsiniz. Eski arkadaşlar Maytap.Net sahibi olarak hatırlayacaktır.

Kendisi ana temamız olan; FI-Modern temasının geliştirilmesinde de @Cry 'a destek olacak olup developerlarımız ve benim gibi üst düzeyde vBulletin bilgisine sahiptir. Daha iyi bir ForumIRC deneyimini O'nun da varlığıyla yaşatabilecek olmamızdan öte, aradan geçen bunca yıldan ve değişen hayatlarımızdan sonra yeniden aynı duyguyu yaşamak ve kendisinin ortak olarak gelmesi beni ayrıca sevindirdi.

Hoş geldin! ForumIRC ve kullanıcıları için hayırlı olsun.
__________________
Tarihten dert yanarsan tarih olursun; tarihten ders alırsan tarih yazarsın.