ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Teknik Bildirimleriniz
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Teknik Bildirimleriniz #9
Regex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 05 Haziran 2021, 23:20
Alıntı: Kerem
@every tekrar görsel eklemek istemedim ama editördeki problem devam ediyor. Hizli cevap kısmında bir problem yok fakat gelişmişe geçince smileyler sola geçiyor ve editör yazı alanı daralıyor. Mozilla kullanıyorum, çok büyük bir problem değil ama görsel olarak rahatsız ediyor.
Bu problemi @every düzeltmişti, kontrol edip yeniden son durumu bildirir misin? O konuya yazacak diye ben yazmadım günlerdir.

Alıntı: Charismax
ben uzun zamandır aklımdaydı bir fikrimi paylaşmak istiyorum... sanırım kolay diye tahmin ediyorum...

bu konuları beğeniyoruz ya beğeni işareti var...
beğendiğimizde dislike şekline giriyor .. bana biraz ters durum gibi geldi bu... çoğu yerde öyle farklı bir örneğinide görmedim..

bu bir teknik sorun değil ama görsel grafik olarak bir değişim yapabilirsiniz...

misal beğenmeden önceki beğeni işareti oval yuvarlak kırmızı bir renkte jpf veya fav ikon olabilir... beğendikten sonrada mavi beğeni işareti çıkarıla bilir.. yani beğenmeden önceki duruşu beğendikten sonra mavi bir renk alabilir... disklike görünümüne gerek yok diye düşünüyorum...
Alıntı: Charismax
şuan aklıma daha kolay bir alternatif geldi... beğendiğimizde dislike durumuna geçiyorya görsel ? o görseli mavi beğendi olarak değiştire bilirsiniz .. gif resim galiba o...

Beğen/beğenme (beğeniyi geri çekme) butonlarımız bu şekilde, grafiktir. Genelde alışılagelmiş böyle kullanılıyor zaten, ama dediğin yönde çoğunlukça bir talep gelirse ileride beğenme butonunu bu doğrultuda @Painfully revize edebilir. Şimdilik böyle kalacaktır.