ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Röportaj : Regex
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Röportaj : Regex #2
Back'in Zeka
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 06 Haziran 2021, 00:04
kaç dakikada okudum bilmiyorum.. uzun uzun yazılar yazmayı severim ama okumam atlarım genelde .. hepsini okudum ..
@eLfida fare toplamaydı demişti :d
topluydu eski fare mauseler lazerli optik değildi top vardı .. röportajı verenden ziyade sende fena röportaj yapıyorsun he hakkını yememek lazım.. devam et ilk ve son olmasın @Regex gerekli cevap vermiş zaten sana devamke

@Regex senin kafa yapın bu röportaj'da kendini anlattığın gibi ise.. doğru yere yakınlık göstermişim.. okurken kafam'da film şeridi geçti gerçekten.. ama varya çok iddalı bir röportaj'bu bunu kullanmak isteyenlerde olacaktır . bundan yüzde yüz eminim..
saydığın arkadaşlarının isimlerini ve özgeçmişleri hakkında sayende onlarında bilgilerini almış olduk güzel miş bu ya.. baya baya olgunlukla ciddiyetler cevap vermişsin..
yapanın ve katılanın' emeklerine sağlık ben teşekkür ediyorum.. hem teknik bilgilerinin bilgileri hemde özel sorulara muhattaplığından ötürü gayet açıklayıcı net bir tablo çıkmış ortaya..
ayrıca nick' ismimi röportajında geçirdiğin içinde kendimi değerli hissettim.. onun içinde teşekkür ederim..