ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Röportaj : Regex
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Röportaj : Regex #3
Rima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 06 Haziran 2021, 00:08
Uzun zamandır forumlarda bulunan biriyim. Bir çok röportaj ile karşılaştım lakin; böyle keyifli bir söyleşiye ilk defa rastlıyorum. Gerçeği söylemek gerekirse hiç bir röportajı okuyup, takip etmek gibi bir his oluşmamıştır bende. Birilerinin IRC hayatı ilgimi çekmemiştir. Ama @Regex 'i yeni tanıyor oluşumdan ve gerçek anlamda tanımak isteyişimden ötürü bu söyleşiyi günlerdir bekliyordum. Tek bir harf bile atlamadan, büyük bir keyifle de okudum.

Sanal ortamlarda bulunuyor olsam da bu ortamlarda olmak çok fuzuli gibi gelmiştir bana. Faka şu röportajı okuduğumda anlıyorum ki; sanal platformlarda da insan faydalı şeyler yapıp, öğrenme yetisini geliştirebiliyormuş. Sayende bunu da öğrenmiş oldum Ongun.

Tanıdığıma çok memnun oldum, umarım uzun yıllar birlikte olabiliriz. En önemlisi de, güzel bir dostluğumuz olur. Başarılarının devamını dilerim.

Tabii belirtmeden geçemeyeceğim bu söyleşinin bu kadar güzel olabilmesinin nedeni sevgili @eLfida cığımın birbirinden güzel soruları olmuş. Emeğine sağlık canım

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.