ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - Reenkarnasyon: Ruh Göçü Var mıdır?
Tekil mesaj gösterimi
Standart Yanıt: Reenkarnasyon: Ruh Göçü Var mıdır? #4
Back'in Zeka
Charismax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 11 Temmuz 2021, 21:01
Reenkarnasyon geri zekalıların inancıdır bu inanç bana saygı duydurmayı gerektirmiyor.. çünkü cin aleminin olayıdır bu.. reenkarnasyona inananın müslümanlıkla uzaktan yakında alakası yoktur diye bir kaç tartışma izlemiştim... müslüman yada kafir artık her neyse beni ilgilendirmiyorda çok saçma abi.. mantıkende çok saçma ... benim ordulu her zaman ki gibi karadenizli eniştem var teyzemin kocası... o gerizekalı namazında niyazında . 2011 de atölyede yaptığı muhabbet... diyorlarki orhan abi ölünce kabir azabına inanırmısın diyor çalışanlar oda diyorki... onu bunu bilmem diyorlarki bazıları ölünce çiçek bazıları eşşek oluyormuş galiba diyor yani Reenkarnasyon olayına bilinçsizce inanmış oluyor.. oğlum yavrum ateistleride biliriz salak insanların akıllıca yorumlarınıda akıllı olanların salak saçma yorumlarını düşüncelerinide .. bu Reenkarnasyon çok ayrı bir level kafa bi üst seviyede yani buna ben inanç özgürlüğü adı altında gerizekalılık diye bilirim lan bu bir inanç değil.. fıkralara inanmak gibi gülüp geçmek gibi birşey... buna inanan neden allah diyor ? deme abi allah allah senin üst levelinde yokki