ForumIRC.Com - Tekil mesaj gösterimi - FIFA 22'den Resmi Oynanış Fragmanı Geldi
Tekil mesaj gösterimi
Standart FIFA 22'den Resmi Oynanış Fragmanı Geldi #1
Dea Dia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 30 Temmuz 2021, 02:33
FIFA 22'den Resmi Oynanış Fragmanı Geldi

EA Games, FIFA 22 için resmi bir oynanış fragmanı yayınladı. Yaklaşık 4 dakika süren bu fragmanda, yeni oyundan ne beklememiz gerektiğini de net olarak görebiliyoruz.

Futbolseverlerin merakla beklediği FIFA 22'nin üzerindeki sis perdesi yavaş yavaş aralanıyor. Electronic Arts'ın son yayınladığı resmi oynanış fragmanı da oyundaki değişiklikler hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.

FIFA'nın yeni versiyonunda en çok öne çıkarılan özellikler ise daha gerçekçi bir futbol deneyimi sağlayan algoritmik ve grafik değişiklikler. Electronic Arts özellikle oyuncu hareketleri ve takımların sahadaki oyunlarını daha gerçekçi hale getirmek istiyor.

Oyunun oynanış fragmanı:



Yeni grafik motoru geliyor:



Electronic Arts, FIFA 22'de ilk defa HyperMotion adlı teknolojiyi kullanıyor. Bu teknoloji sayesinde bu yıl oyunda tamamen otantik takım hareketi olacak. Yani takımlar saha içinde daha doğal bir şekilde yayılabilecek. Bunu da makine öğrenmesi ile gerçekleştirecek.

Oyunda yeni fizik motoru ile birlikte artık oyuncuların hava mücadeleleri de daha gerçekçi olacak. Yani oyuncuların gücü, pozisyona girerkenki hızları gibi etmenler de hava toplarında mücadeleleri kimin kazandığı üzerinde etkili olacak.

Yeni fragmanda gördüğümüz bir başka detay ise daha gerçekçi top kontrolü oluyor. Artık oyuncular topa çok daha fazla dokunacak ve topla olan etkileşimleri de muhtemelen daha iyi olacak. Ayrıca oyuncular da daha gerçekçi hareket edecek, hatta karakterleri de oyuna daha çok yansıyacak.

Kalecilere yenilik:



EA'den gelen açıklamaya göre oyunda kaleciler de yenilenecek, daha etkili hale getirilecek. Oyuna eklenecek diğer özellikler arasında ise gerçek top fiziği, patlayıcı depar, yeni hücum taktikleri ve daha gelişmiş maç günü atmosferi yer alacak.

FIFA 22 1 Ekim 2021'de çıkacak. Oyunun Ultimate Edition versiyonunu 11 Ağustos'a kadar ön sipariş ile alanlara, bir adet takas edilemez FUT Heroes oyuncusu da 1 Aralık'tan itibaren hediye edilecek.

webtekno
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.