ForumIRC.Com

ForumIRC.Com (https://www.forumirc.com/)
-   Forum Sitesi Tanıtımları (https://www.forumirc.com/forum-sitesi-tanitimlari/)
-   -   Forumsever - Genel Forum Sitesi (https://www.forumirc.com/forum-sitesi-tanitimlari/1019-forumsever-genel-forum-sitesi.html)

Kerem 08 Mayıs 2021 14:08

Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
Site sloganı : Genel Forum Sitesi Eğlencenin Yeni Adresi

Site adresi : www.forumsever.com

Tanıtım : Merhabalar, Şubat ayında kurulan forumumuz seyahat, turizm, tarih, arkeoloji ve doğa sporları gibi konuların yanında eğlencenin sonuna kadar yaşanacağı yeni bir soluk aslında.

Yeni bir forum olduğu için eksikleri olduğu gibi ve düzenlemeleri devam etmektedir. Yorumlarınız ile sizinde katkıda bulunacağınız düşüncesiyle buraya bir konu açmak istedim. Şimdiden teşekkür ederim.

Kaf Dağı 08 Mayıs 2021 14:12

Yanıt: Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
Guzel tasarım mybb mi vbullettin mi forum anlamadım ki

Kerem 08 Mayıs 2021 14:17

Yanıt: Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
Alıntı:

Kaf Dağı (Mesaj 3668)
Guzel tasarım mybb mi vbullettin mi forum anlamadım ki

Smf ile kuruldu ama sizinde söylediğini gibi eskisi gibi değil. Kullanım ve tasarım olarak çok iyi durumd.

Charismax 08 Mayıs 2021 15:47

Yanıt: Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
Aslında bende açmayı düşündüm burayada .. arkadaşımın sitesinin silüetini bozmak istemedim :p sen iyi yapmışsın.. smf forumlarının en kullanıla bilir forumu.. zaten başkada smf forum yok seninkisi gibi sanırım.. hayırlı olsun abi tekrardan.. durmak yok ileriii

Kerem 08 Mayıs 2021 15:50

Yanıt: Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
Yeni olunca tanıtım yapma gereği duyuyorum ister istemez. Müsade isteyip konuyu açayım dedim. Ön yargıları kırabileceğimi düşünüyorum bu forumda, inşallah başarabilirim :hmm:

Bahtiyar 08 Mayıs 2021 16:07

Yanıt: Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
SMF sistemine her zaman önyargılı yaklaştım. Eskiden olsa ilerisi için bu denli gelişeceği aklıma gelmezdi kesinlikle. Gördüğüm kadarıyla responsive desteği gelmiş. Kurup beğenmediğim zamanlar sanırım 2010-2011 zamanları olsa gerek.

Şuan ki haliyle ücretli yazılımlara güçlü alternatif olacaktır.

Ben beğendim. Başarılar dilerim.

Kerem 08 Mayıs 2021 16:13

Yanıt: Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
Teşekkür ederim hocam, ilk zamanlarını bende yaşamadım. Kullanıcısınıda, geliştiricisinide verem eden bir hali vardı. Şimdi çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Üye olmadan dolaşılabilsin diye demo bir üyelik bırakıyorum.K. Adı. : Demo
Şifre: Demo12..

Bahtiyar 08 Mayıs 2021 16:46

Yanıt: Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
Üyelik aldım. Vaktim oldukça gezeceğim forumu.

Tekrardan hayırlı olsun.

Regex 08 Mayıs 2021 16:59

Yanıt: Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
Arkadaşlar burası bir IRC platformu olduğu için genel forumların, webmaster forumlarının ya da kategorik farklı forumların tanıtılmasında herhangi bir yasak bulunmamaktadır. Keza yasakçı zihniyete karşı anlayış geliştirerek herkesi desteklemeyi, forum sektörünün durağanlaşmasının karşısında elimizden geldiğince IRC sunucularına olduğu gibi forum sitelerine de katkı sağlayabilmeyi amaç ediniyoruz. Bu bağlamda şimdi "Forum Sitesi Tanıtımları" başlıklı bir alt forum oluşturup bu konuyu da oraya taşıyacağım. @Charismax sen de forum sitesi tanıtımı yapabilirsin.

Forumsever'e gelince, @Bahtiyar 'ın da dediği gibi SMF ile bu kadar iyi bir yapı oluşturulabilmiş olmasına ben de şaşırmıştım. Dahası ilk incelemelerimde iç SEO metriklerine göre forumun heading tag ayarlarını da çok beğendim. Bu düşüncelerimi farklı bir yerde de dile getirmiştim.

Başarılar dilerim @Kerem .

Kerem 08 Mayıs 2021 17:05

Yanıt: Forumsever - Genel Forum Sitesi
 
@Regex teşekkür ederim hocam, daha önceden smf forumlar ile ilgilenmiş olmamam sebebi ile eksiklerini ve nasıl giderebileceğimi az çok biliyorum. Tema konusundada çok sevdiğim bir abimden destek aldım, seo konusunda temanın çok büyük katkıları oldu tabiki. Hala geliştirilmeye ihtiyacı var tabiki, zamanla olacak.


Forum sitelerinin unutulmaması konusunda çok haklısınız, forumlar unutulmamalı ve birbirini desteklemeli diye düşünüyorum. Bir çok yerede üyeyimdir, bir konu bile olsa faydam olabiliyorsa mutlu oluyorum.


Forum saati GMT +3 olarak seçilmiştir.
Şuanki saat: 17:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.