ForumIRC.Com

ForumIRC.Com (https://www.forumirc.com/)
-   Forum Sitesi Tanıtımları (https://www.forumirc.com/forum-sitesi-tanitimlari/)
-   -   Google Sıranızı Tespit Edin (https://www.forumirc.com/forum-sitesi-tanitimlari/3117-google-siranizi-tespit-edin.html)

Kalavun54 17 Eylül 2021 01:42

Google Sıranızı Tespit Edin
 
Site Adı: Google Sıra Bulucu - sirabulucu.co
Site Konusu: Google sıra bulucu aracı ile sitenizin Google'da istediğiniz kelimede kaçıncı sırada olduğunu tek tıkla öğrenebilirsiniz.

Bir web sitesinin anahtar kelimesinde Google arama motorundaki sıralaması oldukça önemlidir. Kullanıcılar herhangi bir anahtar kelimeyi arattıklarında genellikle ilk sırada yer alan web sitelerini ziyaret ederler. Bu yüzden de üst sıralarda yer almak daha fazla ziyaretçi anlamına gelmektedir. Kurumsal siteler için ise bu daha fazla müşteriye hitap etmek anlamına gelmektedir. Web sitemiz olan Sırabulucu geliştirdiği araçlar sayesinde google sıra bulucu konusunda hizmet vermektedir. Web sitemizden mevcut anahtar kelimenizde hangi sırada yer aldığınızı kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

Yine web sitemiz sıra bulucu aracı sayesinde sadece sıralama değil aynı zamanda arama hacmi ve rekabet oranını da sizlere sunmaktadır. Kullanıcılarına ücretsiz şekilde hizmet vermeyi hedefleyen web sitemiz bu alanda lider konumda olmayı da hedeflemektedir.


Forum saati GMT +3 olarak seçilmiştir.
Şuanki saat: 06:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.