Destina :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Charismax

Back'in Zeka
Yanıt: Destina :D

yav en kötüsü anlamında kötü değil .. diyorumki gel ikimizinkini paylaşalım... :D yok diyon gidiyon bunu paylaşıyon... :D biz ikimiz resim çekinince be kendimi begenmem buda kendisini beğenmez... ama ben onu begendim o beni begendi sorun yokta resimlerde kendimizi beğenmiyoruz :kop: bi kompleks var.. paylaş bizi paylaş.. uğraştırma beni :D:çiçek:

Destina

New Member

yav en kötüsü anlamında kötü değil .. diyorumki gel ikimizinkini paylaşalım... :D yok diyon gidiyon bunu paylaşıyon... :D biz ikimiz resim çekinince be kendimi begenmem buda kendisini beğenmez... ama ben onu begendim o beni begendi sorun yokta resimlerde kendimizi beğenmiyoruz :kop: bi kompleks var.. paylaş bizi paylaş.. uğraştırma beni :D:çiçek:

Yenilerini çeker paylaşırız beğenmiyorum onları. :asabi:

Painfully

Well-Known Member

Bu en çirkin halin mi oluyormuş şimdi senin?
Saf güzellik ya, Rabbim nazarlardan korusun.
:hug:​

eLfida

~Ponçik Hanım~
Yönetici

Oy oy maşallah. Eşin haklı @Destina hanımcım. Çirkin diyelim nazar değmesin.

O çift olarak çekilen fotoğrafları beğenmeme durumu bizde de oluyor. Neden öyle anlamış değilim :D

Yinede çift olarak da görmek isteriz bence :çiçek:

Destina

New Member

Ben gizemliliğimi bozamam ki, biliyorsun. :eek:

Ben senede 1 kere şansımı denerim biliyorsun. Jfjfkdkd

Oy oy maşallah. Eşin haklı @Destina hanımcım. Çirkin diyelim nazar değmesin.

O çift olarak çekilen fotoğrafları beğenmeme durumu bizde de oluyor. Neden öyle anlamış değilim :D

Yinede çift olarak da görmek isteriz bence :çiçek:

Teşekkür ederim canım.
Maalesef öyle yapacak birşey yok, ya ben kötü çıkıyorum ya o kötü çıkıyor kısır döngü bitmiyor hiç. :D

Milletin kafada az daha soru işaretleri gezsin bence bunlar çift mi? tek mi? diye. Bu büyüyü bozmak istemiyorum. kdjdkdkdkdk :D

Hesna

Active Member

Yetisememis olsam da
Yorum yapmadan geçmek istemedim
Allah ailene ve sevdiklerine bağışlasın
Charismax ile de mutluklar dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...