ForumIRC.Com

ForumIRC.Com (https://www.forumirc.com/)
-   Site Tanıtımları (https://www.forumirc.com/site-tanitimlari/)
-   -   Dini Site ve İslami Site Bilgileri (https://www.forumirc.com/site-tanitimlari/1815-dini-site-ve-islami-site-bilgileri.html)

burcuyigiter 15 Haziran 2021 22:23

Dini Site ve İslami Site Bilgileri
 
Site Adı: Dini Site ve İslami Site Bilgileri - Allah yolunda

Site Adresi : dindefteri.net

Site İçeriği & Amacı :

Toplumumuzun inancına mensup olduğu İslam dini çok geniş bir coğrafyadır. Her kesimden insana insan olduğu için değer veren ve hak bildiklerinde her insana hitap eden bu hak din dünya üzerinde de hatırı sayılır bir kitleye sahiptir. İslam dinine dair eski zamanlardan bugüne dek ulaşan hikayeler, bilgiler, hadisler vardır. İslam dinine inanan kişilerin bu bilgilere vakıf olmaları dinini savunabilmesi ve inancını sağlam tutabilmesi açısından çok önemlidir. İslami site olarak adlandırılan pek çok İslami platform internette yaygın olarak kullanılan ve insanların İslam dini hakkında farklı bilgilere erişimini sağlayan platformlardır. Bu platformlar sayesinde İslam dinine mensup olan veya olmayan her kesimden insan için açıklayıcı bilgiler, dualar, Peygamberimiz, Kuran ve namaz hakkında şeffaf bilgiler sunulmakta böylece insanların dine dair her türlü bilgiye erişimi sağlanmaktadır.

İslami sitelerden biri olarak kullanıcılarına farklı pek çok kategoride bilgi içeriği sunan Din Defteri duadan evliyalara kadar geniş bir kategoride bilgi havuzu sunmaktadır. Bilginin paylaşılması açısından önemli bir görev üstlenen sayesinde pek çok kullanıcı namaz, dualar, sureler, Kuran, peygamberimiz, Ashab-ı Kiram, cennet, cehennem, ilim, fıkıh, ihsan, tefekkür, iman, dini hikayeler, dini bilgiler gibi konularda bilgi sahibi olmakta hem kendilerine hem de çevrelerine fayda sağlamaktadırlar. İslam dini hakkında detaylı bilgi erişimi ve merak ettiğiniz daha pek konu için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Forum saati GMT +3 olarak seçilmiştir.
Şuanki saat: 01:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.