ForumIRC.Com

ForumIRC.Com (https://www.forumirc.com/)
-   Sunuculardaki Son Gelişmeler (https://www.forumirc.com/sunuculardaki-son-gelismeler/)
-   -   YeniChat.Com Artık Lakirti.Com Bünyesi Altında (https://www.forumirc.com/sunuculardaki-son-gelismeler/539-yenichat-com-artik-lakirti-com-bunyesi-altinda.html)

MrLegend 01 Mayıs 2021 22:51

YeniChat.Com Artık Lakirti.Com Bünyesi Altında
 
Seviyeli, neşeli ve hoş muhabbet yapma imkanı sağlamak üzere kurulan Lakirti.Com sohbet sunucumuz, faaliyete başladığı son 4 aylık süreçte muhabbet etmekten zevk alan ziyaretçilerine her zaman daha iyi hizmet verebilmek için uğraşmıştır. Yedi gün yirmi dört saat online sohbet eden, bilinçli ve hoş görülü kadrosuyla ziyaretçilerinin keyifli zaman geçirmesine katkı sağlamaktadır. Kaliteli kullanıcılarıyla daha iyi bir sohbet ortamında sizlerle buluşturan Lakirti.Com seviyeli sohbetin ardından, seviyeli bir dostluğun ve arkadaşlıkların kurulduğu bir sohbet sitesi haline dönüşmüştür. Sitemizin, web ve IRC girişleri yanı sıra mobil uygulaması da kullanıcılarının kullanımına sunulmuştur. Ayrıca birbirinden güzel oyun odaları, https://www.OkeyOdalari.Com okey sitesi ve https://www.PowerAlem.Com radyo sitesi ile de ziyaretçilerinin sıkılmasına müsaade etmemektedir.

Bu güzel ortamı sağlayan Lakirti.Com sohbet sunucusu ile yine aynı amaç, hedef ve düşüncelerle yola çıkan YeniChat.Com sohbet sunucusu birleşmiştir. Bu birleşme ile her iki sunucu da gücüne güç katmış, daha fazla ve daha keyifli yeni sohbet odalarının kapısını açmışlardır.

Lakirti.Com bünyesi altında yapılan bu birleşmenin her iki sunucu için de hayırlı olmasını diler, forumdaki herkesi chat ortamımızı görmeye, dj lerimizi dinlemeye davet ediyoruz ...

Hepinize keyifli forumlar dileriz.

Lakirti.Com & YeniChat.Com
irc.lakirti.com & irc.yenichat.com

Dea Dia 01 Mayıs 2021 23:22

Yanıt: YeniChat.Com Artık Lakirti.Com Bünyesi Altında
 
Hayırlı olsun. Başarılar dilerim.

eLfida 02 Mayıs 2021 01:30

Yanıt: YeniChat.Com Artık Lakirti.Com Bünyesi Altında
 
Hayırlı olsun ^^

MrLegend 07 Temmuz 2021 22:41

Yanıt: YeniChat.Com Artık Lakirti.Com Bünyesi Altında
 
Sizleri de bekliyoruz ziyaretimize :)

Painfully 07 Temmuz 2021 22:51

Yanıt: YeniChat.Com Artık Lakirti.Com Bünyesi Altında
 
Başarılar diliyorum.


Forum saati GMT +3 olarak seçilmiştir.
Şuanki saat: 19:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.