ForumIRC.Com

ForumIRC.Com (https://www.forumirc.com/)
-   TatliSohbet.Org Makaleleri ve Paylaşımları (https://www.forumirc.com/tatlisohbet-org-makaleleri-ve-paylasimlari/)
-   -   2 Ağustos Dünya Yakışıklılar günü (https://www.forumirc.com/tatlisohbet-org-makaleleri-ve-paylasimlari/2443-2-agustos-dunya-yakisiklilar-gunu.html)

AdrenaLin 02 Ağustos 2021 19:55

2 Ağustos Dünya Yakışıklılar günü
 
Dünya Yakışıklılar Günü nedir?

2 Ağustos Dünya Yakışıklılar Günü sözleri mesajları vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Twitter'da kısa sürede trend topic listesine giren Dünya Yakışıklılar Günü’nde yerli ve yabancı ünlüler fotoğraflarını paylaşmayı ihmal etmiyor. Peki, Dünya Yakışıklılar Günü nedir? İşte, Dünya Yakışıklılar Günü hakkında merak edilenler!
Dünya Yakışıklılar Günü nedir? Dünya Yakışıklılar günü neden kutlanıyor? 2 Ağustos Dünya Yakışıklılar Günü'nde sosyal medyada mizahi paylaşımlar paylaşımlar yapılıyor. Birçok yerli ve yabancı ünlü de bu günden nasibini alıyor. Özellikle Twitter'da sosyal medya kullanıcıları bu eğlenceli günde eğlenceli paylaşımlar yaparken, Dünya Yakışıklılar Günü trend oldu. Peki, Dünya Yakışıklılar Günü nedir?

DÜNYA YAKIŞIKLILAR GÜNÜ NEDİR?


Dünya Yakışıklılar Günü'nün herhangi bir geçmişi bulunmuyor. Eğlenceli amaçlı ortaya atılan günlerden birisi olduğu tahmin ediliyor. Ancak bugüne birçok sosyal medya fenomeni ve ünlü isim katılım gösteriyor. Yerli ve yabancı ünlüler bugüne özel fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.

ALINTI..

Rima 02 Ağustos 2021 20:29

Yanıt: 2 Ağustos Dünya Yakışıklılar günü
 
O zaman tüm beylerin yakışıklılar günü kutlu olsun diyelim :)

Dea Dia 02 Ağustos 2021 22:29

Yanıt: 2 Ağustos Dünya Yakışıklılar günü
 
Böyle bir gün mü varmış?:)
Yakışıklı ve kendini yakışıklı hissedenlerin günü kutlu olsun.:)


Forum saati GMT +3 olarak seçilmiştir.
Şuanki saat: 02:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.