ForumIRC.Com

ForumIRC.Com (https://www.forumirc.com/)
-   Üye Sözlüğü (https://www.forumirc.com/uye-sozlugu/)
-   -   Regex (https://www.forumirc.com/uye-sozlugu/380-regex.html)

Dea Dia 24 Nisan 2021 04:28

Regex
 
@Regex ile 2017 yılından beri tanışıyoruz. Arada soğukluklar, kopmalar olduysa da tekrar bir şekilde yollarımız kesişti. Zamanında menfaatleri ve çıkarları uğruna cephe almış insanlardan tanırsanız, ondan kötüsü yoktur. Fakat, ciddi anlamda tanıyan ve içini, adaletini görmüş insanlardan da tam tersini duyarsınız. Benim ilk tanımam menfaati için dost görünüp, aslında arkadan kuyu kazanlardan tanımak oldu. Ondan dolayı da aramız bozuldu. Sonradan tanıyınca ne kadar adaletli ve anlatılanların aksine iyi biri olduğunu gördüm.

Bir daha selam vermeyi düşünmezken şimdi buradayız. Zaten herkes az ya da çok biliyordur, teknik bilgisi ve yeteneği konusunda çok fazla bir şey söylememe gerek bile yok. Burada da güzel işler başaracağına olan inancım tam.. İyi ki varsın.

Charismax 24 Nisan 2021 04:52

Yanıt: Regex
 
ilk yazanlar arasına gireyim ... ben pek kıvıramam aslında dobralıkta değil benimkisi.. neyse o'dur bendeki olay.. bazen şey derler her doğru her yerde söylenmez iyi yapmışsın derler'de ben o' pembeler'de gezen bir insan değilim... çünkü yazıyorsam benimle gerçek konuşulduğundada yazdığım gibiyimdir yani neyse o'dur bende her zaman o yüzden regex hakkında'ki düşüncelerim başka önceden düşündüklerim başkaydı..
zaten önceki düşüncelerim sağ sol el ALEM duyumları olsada şimdiki düşüncelerim acaba ? gibi hep vardı..
Şimdi ben regexse yalakalık yapsam ne gibi bir faydası olur bana ? düşünelim HİÇ .. peki gömsem ne gibi faydası olur bana ? HİÇ kimene banane sanane onane dimi..
O yüzden sözlük olarak açılan ismine kişiliğini iliklemeden yorum yapıcam.. çünkü kişiliği üyeliğinden kat kat üst katlarda bir yerlerde... yani reel (reali) daha bir insan adam burda bir tereddütüm yok..

Disiplin'li Sanal'da otoriter kuralcı hafif'den ( izlenimlerim ) Kendisi bir kural koyduğunda o kuralı zaten ben koydum diyerek çiğneyen bir şahıs değil.. Birde benden daha iyi tanıyanlar var burda belki en son tanıyanlardanım hatta tanımayanlardanım.. sözü 'Er' Birşey dediğinde tamam'sa tamam dediyse düşünme bekle... o iş tamamdır.. hayır dediyse'de üsteleme o iş'den birşey bekleme.. Yani güvenilecek bir insan buna kalıbımı basarım.. hatta kefil bile olabilirim gerçek manada...

ama öncesinde baya baya kulaklarını arkadan çınlattığım bir insan.. çünkü dedim'ya EL VE ŞU ALEM olayı.. e gülüm piyasaya merhaba demişiz kim nedir bilmiyoruz ne derlerse hee öylemi diyip bizde sövüyoruz yani oldu bu.. çünkü mazlumu katil anlatanlarca bildiğimiz için.. napalım bende sövdüm :kop: Hakkını helal et :kop: dedim ama önceden şunu dedim bunu dedim diye :kop: Regex sıradan birisi değil.. kesinlikle... öyle site açmış adminler gurubuna girmiş üst perde'de yönetici olmuşta nam yapmış olarak değil.. gerçekten karakterini yansıtıyor yani onu demeye çalışıyorum aslında..
şöyle örnek vereyim.. bazıları cumhurbaşkanı olur sonradan gelir... bazılarınında soyunda o yöneticilik vardır hani bir asillik simetrisi olur ailede.. heh onun gibi birşey regex'sin olayı.. bu adam adminde olmasa siteside olmasa ... şuan olduğu regex kullanıcı adındaki adam yine aynı adam olacaktır.. adam kişiliğini yansıtıyor çünkü...

dahada uzatırımda methiye'ye girer bu yeter :gif:

eLfida 24 Nisan 2021 08:41

Yanıt: Regex
 
Öncelikle konuyu açmayı kaçırmama üzüldüm. ;d

Regexi uzun uzun anlatmaya gerek duymuyorum. Artık duymuyorum. Çünkü insanların kısa zamanda ne kadar yardım sever, iyi, destekçi bir insan olduğunu anlamaları zor değil.

İyiki varsın Ongun. İyi ki varsın dostum. İyiki tanışmışız seninle. :hug:

Hesna 24 Nisan 2021 09:22

Yanıt: Regex
 
Zamanında çoğu kişi çok kötüledi Regex'i.
Senin Regex'le ne sohbetin olabilir o şöyle böyle vs diyen en yakın arkadaşım da dahil (en yakın diyorum yakın bile değilmiş) bana bile tepki gösterilmişti.
Geçen zamana bakınca; hala gördükçe denk geldikce selamını kesmeyen, bana karşı saygısını dahi bir kez olsun bozmayan .. kim var.. o çok kötüledikleri @Regex ..
Aslında aradaki büyük fark burada.
Herşeyden önce, önce dürüstlük.
Dürüst ve vicdanlı bir karakter her zaman doğru olur, duruşu da tutumu da.
Sözüne de değerlerine de sadıktır Ongun'da, en önemlisi de saygılıdır hem de hiç birinin olamadığı kadar.
Ne hak yer ne hak yedirir varsa bir durum oturur sizinle beraber çözmeye çalışır. Başkalarının yaptığı gibi boşlamaz gelişigüzel sallamaz, hem işini layıkıyla yerine getirmeye çalışır hem de arkadaşlık ilişkisinin aradaki bağın ne kadar degerli oldugunu bilir özen gösterir.
Iyi olmak su an sanalda yapilan en basit sey oldu, yüzlere gülerek basitlestirilen iyilik kadar acaba adil miyiz önemli olan bu?
Vicdanının sesini dinlediğin için sen her zaman kazanacaksın Ongun, başarıların katbekat artsın
dostlukların baki
her sey gonlunce olsun.

Destina 24 Nisan 2021 16:01

Yanıt: Regex
 
Bilmeyen yoktur benim eksi düşmanım şimdiki en sağlam dostum.
İstisnasız hergün konuşur dedikodu yaparız. lsdfoldsjgoldjg
Seviliyorsun. ^^

Kerem 13 Mayıs 2021 22:11

Yanıt: Regex
 
O mesafeli, ben mesafeli olunca tam bir sohbetimiz olmadı :) ama faydasını görmüşlüğüm olmadı, istediğimde yardımları oldu sağolsun. Vbulletin 3.8 severlerden olduğunu biliyorum ve işinde de gayet başarılı. Zaten el attığı forumların ilk sıralada olduğunu söylememe gerek bile yok diye düşünüyorum. Belki zamanla daha samimi bir ortamımız olur. :)

Rima 13 Mayıs 2021 23:23

Yanıt: Regex
 
@Regex çok eskiden beri sanalda bulunmasına rağmen, keza ben de aynı şekilde. Tanışma fırsatına daha dün nail oldum. Uzun zamandır sanalda bulunuyor olmamdan ötürü olsa gerek ilk konuşmada kişi hakkında çabuk fikir sahibi olabiliyorum. Zeki, kendi doğruları olan ve doğrularından şaşmayan, daima bir duruşu olan, sevilen ve saygı duyulan bir beyefendi.

Biraz daha gözlemlediğimde, daha iyi tanıdığımda tekrar buraya uğrayacağım :)

Kaf Dağı 14 Mayıs 2021 04:00

Yanıt: Regex
 
Hani bir gardaş vardır çok didişirsiniz ama yine kopmazsınız çok uğraştık o zamanlar bu deli iile
Özü sözü belli bir adam hiç kötü düşünmeyen beni net tanıyan sağlam insanlardan
Her zaman özün gib ol gardaşım değişme olur mu...


Forum saati GMT +3 olarak seçilmiştir.
Şuanki saat: 17:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.