ForumIRC.Com

ForumIRC.Com (https://www.forumirc.com/)
-   WhatsApp (https://www.forumirc.com/whatsapp/)
-   -   WhatsApp fotoğrafları sticker yapan yeni bir özellik üstünde çalışıyor (https://www.forumirc.com/whatsapp/3161-whatsapp-fotograflari-sticker-yapan-yeni-bir-ozellik-ustunde-calisiyor.html)

Rima 21 Eylül 2021 22:00

WhatsApp fotoğrafları sticker yapan yeni bir özellik üstünde çalışıyor
 
WhatsApp fotoğrafları sticker yapan yeni bir özellik üstünde çalışıyor

https://i.resmim.net/Av5u6.webp

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp yine yeni bir özelliğini test etmesiyle gündemde. Fotoğrafları sticker'a çevirmeyi sağlayan çalışma henüz test aşamasında.

WhatsApp'ın 2.2137.3 kodlu masaüstü beta sürümünde ortaya çıkan fotoğraflara sticker'a çevirip gönderme özelliği şimdiden beğeni topladı. Masaüstü sürümü için geliştirilen özellik WABetaInfo tarafından fark edildi.

Kullanıcılar bu yeni imkanla fotoğrafları sticker olarak gönderebiliyor.

Bu özellik sayesinde bilgisayardaki herhangi bir görüntü sticker olarak gönderilebilecek. WhatsApp bunun için, mesajların yazıldığı çubuğun hemen yanına yeni bir buton ekleyecek. Bu buton da fotoğrafları sticker'a çevirecek.

Kullanıcının butona basmaktan başka bir şey yapmasına da gerek olmayacak. Gönderilen fotoğraf orijinaline göre çok daha küçük ve sticker halinde olacak. Halen geliştirilmekte olan bu yeni özelliğin ne zaman devreye alınacağı henüz bilinmiyor.

Alıntı.


Forum saati GMT +3 olarak seçilmiştir.
Şuanki saat: 09:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.