ForumIRC.Com

ForumIRC.Com (https://www.forumirc.com/)
-   Zirvala.Com Makaleleri ve Paylaşımları (https://www.forumirc.com/zirvala-com-makaleleri-ve-paylasimlari/)
-   -   SonicPanel Yani ( Radyo Kontrol Paneli Kullanım Kılavuzu (https://www.forumirc.com/zirvala-com-makaleleri-ve-paylasimlari/2296-sonicpanel-yani-radyo-kontrol-paneli-kullanim-kilavuzu.html)

Efendy 23 Temmuz 2021 18:07

SonicPanel Yani ( Radyo Kontrol Paneli Kullanım Kılavuzu
 
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar

Birçok Sunucu ve Radyo Sahibi Arkadaşlar bu bilgileri ve neyin nerden yapacağını bilmediğinden sizlere faydası olacağımı düşündüğüm Radyo Kontrol Paneli Resimli olarak kullanım kılavuzu anlatmak istedim.. Dilerim Faydalı olur..İlk Olarak Sunucuyu Hangi Firmadan Aldı iseniz Size Bir Admin Kontrol paneli Kullanıcı adı Sifre verecektir.. Örneğin


https://radyoserver60.sekershell.com
K.Adı : KarmaFm
Sifre : ASFASGFA


Bu Bilgiler ile https://radyoserver60.sekershell.com Adresinden girip bilgileri doldurup giriş yapiyoruz.... Sonrasında Karşımıza bu ekran gelecektir.

https://i.hizliresim.com/dyy85rm.jpg

Bu Ekranda Radyo Kontrol ekranıdır..

Dinleyici - Radyo Yönetim - Şifre Almak - Oto Dj Oluşturmak vs gibi Panele Şarkı yüklemek yani Radyo ile ilgili herşeyi görebilirsiniz..


Evet Şimdi Yayıncıya özel Şifre oluşturma Paneliyle ilgili Resimli anlatıma Geçelim


https://i.hizliresim.com/qsjwlx7.jpg

Evet Burda Resim'de anlattığım gibi Şifre oluşturmak için yapılması gereken tüm bilgiler mevcut.. Resim'de gördüğünüz şekilde işlem yaptığınızda ( Yayıncıya özel Şifre oluşturmuş olacaksınız )


https://i.hizliresim.com/blndu0c.jpg

Evet Üsteki Resim'de ise Oto Dj Calar iken Radyonuza Ait Jingle ve Reklamları otomatik olarak Çalmış olacaktır.. Söyle Düşünün Bir Avm veya Büyük Marketlerde Çalan Şarkıların Arasında Şu üründe ve Şu Mağaza indirim var diye anons edilen sistemin aynısı...https://i.hizliresim.com/6urdv85.jpg


Evet Son Olarakta Şarkı veya Jingle Nasıl yüklenir.. Resim üzerinden uygulamalı olarak Sizlere nasıl Jingle ve Şarkı Yüklenir anlattım..
Evet Arkadaşlar Bir Sonraki Radyoculuk ile ilgili paylaşımda sizlerle olacağım.. Okuyan Faydalanan arkadaşlar bir Beğeni atmaları yeterlidir. Takıldığınız ve yapmak istediğiniz düşüncelerinizi sorunlarınızı www.zirvala.com adresine girerek Efendy nickiyle Görüşüp gerekli bilgiyi alabilirsiniz..


Unutmayın Hayat Sevince ve Paylaşmayı bilince güzel...


İyi Yayınlar Dilerim...


Forum saati GMT +3 olarak seçilmiştir.
Şuanki saat: 15:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.