Bundan tam 9 yıl önceydi!

Regex

Administrator
Yanıt: Bundan tam 9 yıl önceydi!

Şu ana kadar tüm yorumları eksk okudum yıllardır @Regexi tanırım baya eski zamandan beri ilk zamanda çakalların artisliği yüzünden anlaşamazsakda dostluk baya baki kaldı ben IRC alemini bırakmıştım ve forumlarda dahil olmak üzere şöyle bakıyorum yazısında güzel nickler güzeL insanlar var neyse dost dediğin isminin olmayanıdır her zaman :) neyse gelelim IRC &FORUM mevzusuna hiç yoksa 15 yıla yakınfır forumlarda bulunan biri olarak çoğu insan çoğu forum gördüm emek verdik ihanet gördük lakin böyle emek var olan @Bahtiyar ın demesiyle ben buraya kayıt oldum, zaten gözüm @Regex i aramıştım neden derseniz çünkü bu tarz yapımlar onun altından kalkcanı bilirim güzel emekler güzel insanları gördükçe inandım var bence nickini açıklamaması doğru tespitti yapılan bir şey var ortada emek varsa İTİ PUŞTU çok oluyor bu alemde hatta kendini bir halt sanan çok insan var neyse velhasıl kelam dosta dost olunacaksa oluruz ben koptum lakin @Regex in konuda anlattığı çoğu şeyi biliyorum diyerek sonuna dek yanında olduğumu dile getiririm çünkü eski tat özleyen biri olarak istiyorum
Pc başın artıkın geçersek onun daha desteğimiz olacak herşeyin hayırlısı biz sonuna dek yanındayım @Bahtiyar a değinmeden edemicem daha önceden fake yüzünden çoğu insan gibi onunla da aram açılmıştı neyse geldi geçti olaylar dostluğun gerçekliği yeter bana....

Haaa @Dea Dia yabana atmamak gerek o ne zmaan desteğe ihtiyaç duysam anında bana gelen candır kendisi hiç değişmiyor değişmeyecekte cansın @Painfully zaten demeye gerek yok candır çok eski doatluktue fake yüzünden aram bozulsada düzelen insanlardan biri dr o çünkü çok eski dostlukvar sonuçta

Son olarak ben döndüm bu forumdayım artık (regex türkçe hocama laf etme gecen duydum ölmüş)

Ahmet'cim ilk mesajda adının yer almayışına içerlemişsin, orada saydığım kişiler ircforum.com'da üst yönetimde bulunanlar ve orada olup özlediğim, irtibat kuramadığım yahut henüz üye olmayanlardır. Seninle olan dostluğumuz ircforum.com'a dayanmadığından orada adını listelemedim. Yoksa sen de 2015 yılından beri tanıyıp, 2015 yılında teknik yönetici olarak görev aldığım genel forumdan görüşmeye hâlâ devam ettiğim hatrı ve yeri her zaman baki olan gerçek dostların başında gelen sayılı insanlardan birisin. Mobilden takıldığın ve vaktin olmadığı için sana yöneticilik teklifinde bulunmadık. Eğer vaktin varsa tabii ki başımızın üzerinde hep yerin olacaktır. Güzel yorumların için teşekkür ederim.

Co Admin olarak ekledim.

Kaf Dağı

New Member

Ahmet'cim ilk mesajda adının yer almayışına içerlemişsin, orada saydığım kişiler ircforum.com'da üst yönetimde bulunanlar ve orada olup özlediğim, irtibat kuramadığım yahut henüz üye olmayanlardır. Seninle olan dostluğumuz ircforum.com'a dayanmadığından orada adını listelemedim. Yoksa sen de 2015 yılından beri tanıyıp, 2015 yılında teknik yönetici olarak görev aldığım genel forumdan görüşmeye hâlâ devam ettiğim hatrı ve yeri her zaman baki olan gerçek dostların başında gelen sayılı insanlardan birisin. Mobilden takıldığın ve vaktin olmadığı için sana yöneticilik teklifinde bulunmadık. Eğer vaktin varsa tabii ki başımızın üzerinde hep yerin olacaktır. Güzel yorumların için teşekkür ederim.

Co Admin olarak ekledim.

Hiç bir zaman yetki istemem ben orada laf da çakmadım çünkü isimlerin hrpsiyle
Çalıştım hiç bir zaman sıkıntı yaşamadım çok şükür userin gücü her zqman iyidir :))))

Bide bari bi şiir bölümü açın azcıkda olsa 1 dene bile olsa tum het yerdekileri çekem

Linux

Member

Hiç yanyana gelmeden sevdiğim, güvendiğim güzel adam. Yazdıklarını son hecesine kadar tek solukta okudum. O kadar doğru ve şuan ki forumlarin yüzlerini anlatan güzel bir yazı ki,
Gelişen ve gelişmekte olan forumlar yanındaki insanları kaybederken, senin özelliğin devreye girmiş ve bu hayatta hep dost biriktirmişsin. Bu özelliğin de ayrı takdir-e şayan.
Elbette dost görünümlü cins insalar da vardır lakin şu görüntüde ki tablo da ilerledigin sürece hep kazanan olacaksın. Beraberinde senin yanındakiler de dostluğunun gölgesinde kaybetmemiş olacak.

Projeye de, sana da güvenim tamdır.

Şşşş sessiz olun, buralardayız. :bigstar:

Bahtiyar

Active Member

O günleri çok iyi hatırlıyorum. Hızlı ama eksiklerimizin olduğu zamanlardı diyebilirim ben. Ama çok özledim gerçekten. Güzel anılar, hatıralar ve eskimeyen dostlar kaldı.

Yetkinin önemi yok. Zor bir süreçten geçiyorum sadece, bir süre sonra düzene girecektir. Inşallah eski irc ve forum ortamına döneriz.

KıRıK

New Member

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Umarım emeklerin hak ettiğin yerlere nail olmanı sağlar. Önün açık olsun.