ForumIRC.Com ~ Açılış Konusu

S4S

New Member
Yanıt: ForumIRC.Com ~ Açılış Konusu

Hayırlı Olsun İnşallah Hedeflediğiniz Noktalara Gelirsiniz. Dddos Ve Botnet'siz Keyifli BoL Eğlenceli Forumlar Dilerim ;)

Hesna

Active Member

IRC dünyasına bu yeni oluşumun hayırlı, uğurlu olmasını diliyoruz. Hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.

Çok şık olmuş efendim hoş bulduk
Hayırlı uğurlu olsun
Başarılarınızın katbekat artmasini diliyorum

Takedown

New Member

Forumun Kendini Sürekli Yenileyeceğinden Hiç şüphem yok. Çok güzel bir oluşum ve tecrübeli bir ekip.
Hayırlı olsun Başarılar Dilerim.

Charismax

Back'in Zeka

O değilde burası bana biraz şampiyonlar lig'ini çağrıştır'dı .. farkında değil kimse ama bir çok değerli insanı tanıyorum burda ben.. tekrardan hayırlı uğurlu olsun...

eQuaL

New Member

Hayırlı olsun. Umarım, ticari bir hâl almadan yolunda ilerler.

Free_EyeS

New Member

Hayırlı Uğurlu olsun.Güzel düşülmüş işler var Dostluk tabiki böyle güzel olusumların içinde olmaktan gecer.

Kursad

New Member

Tanıdık simaları burada görmek gayet güzel umarım herşey istediğiniz gibi gider.
Başarılar ForumIRC.com

fatal

Active Member

Hayırlı olsun hepimiz için.

ForumIRC'in kısa sürede katettiği yol itibari ile görünen o ki, her şey daha güzel olacak!

CEO

New Member

IRC ile ilgili her ne kadar bilgim olmasa da, forum gayet iyi. Tıpkı eski günlerdeki gibi.

Hayırlı olsun. :)
@Painfully , sen de buradasın. :p

every

New Member

öncelikle hayırlı olsun, istediğin ivmeyi yakalarsın umarım. buradan bahsettiğinde yaptığım yorumun hala arkasındayım ama burada söylemek istemiyorum :D her şey istediğin gibi olur inşallah ama tek bir şeyi eleştirmeden geçmek istemedim; sene 2021 ve hala vbulletin yerine xenforo ya geçmemiş olmanı anlamlandıramıyorum. detayları zaten seninle konuşuruz o konuda :)

tekrardan hayırlı olsun, istediğin ivmeyi yakalar ve başarılı olursun umarım.